GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Muggar 13914342
nr 1391 4342
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Muggar, 4 st + 10 assietter, Höjd: 11 cm, längd: 20 cm
Kondition: bruksslitage, nagg
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 april 2021
kl 20:59:18
100 kr
250 kr
350 kr
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien